Technologia EVO – co sprawia, że jest tak wyjątkowa?

Piece gazowe, oparte na technice kondensacyjnej, stanowią obecnie standard, pośród urządzeń grzewczych. Lepsza wydajność, mniejsze zagrożenie dla środowiska oraz długa żywotność to tylko niektóre z zalet tego typu urządzeń. Współczesny rynek instalacji grzewczych oferuje nam naprawdę szeroki wybór nowoczesnych modeli kotłów. Poszukując idealnego rozwiązania dla naszego domu, warto jest sprawdzić, czy interesujący nas piec gazowy wykorzystuje technologię EVO. W niniejszym artykule opowiemy Wam o jej zaletach.

Cechy technologii EVO

Podstawą tego nowoczesnego rozwiązania jest zapewnienie kondensacyjnym piecom gazowym bardziej optymalnego spalania. Armatura gazowa jest tu bowiem regulowana przez nowatorski system ISR Plus. Dodatkowym atutem tej popularnej techniki kondensacyjnej jest tu również jej wszechstronność. Nie ma tu bowiem znaczenia, z jakiego gazu będziemy korzystać podczas spalania. Piece gazowe EVO to także najwyższej klasy elementy, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, instalacje je wykorzystujące to inwestycja wieloletnia, o znakomitej żywotności.

Prostota eksploatacji

Technologia EVO, dostępna w ofercie renomowanej marki Brötje, to także większe oszczędności, związane z eksploatacją układu grzewczego. Sprawniejszy, wytrzymalszy układ przekłada się bowiem na rzadsze wymiany komponentów. Niewątpliwym atutem tej technologii jest tu również obecność specjalnej nano powłoki, dzięki której wnętrze kotła jest w stanie oczyszczać się samoczynnie. Dzięki temu, urządzenie pracuje sprawnie i energooszczędnie, odznaczając się przy tym zwiększoną odpornością na korozję. Zobacz więcej na https://www.broetje.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *